Hakkımızda

Doğayı tahrip etmeden, çevreye zarar vermeden, koylarımızın dokusunu değiştirmeden, ekolojik ayağımızı büyütmeden, buralarda bizden sonraki nesillerin de yaşamasına ve bu doğal güzelliklerden faydalanmasına şans vermek ve var olan değerlerimizi korumak için tatillerimizi kiralık yat yöntemi ile yelkenli teknede yapalım. Henüz bundan birkaç zaman öncesine kadar yelkenli kiralamak bir lüks gibi görülse de günümüzde lüks bir otelde bir ailenin yapacağı tatil maliyetine yakın rakamlarla tekne kiralamak mümkün. Eşsiz güzellikteki koylar dururken neden kalabalık plajlarda tatil yapayım diyorsanız sizin için çok cazip bir yöntem var; yat kiralama. 

Yelkenli Kiralama – Tekne Kiralama

MMM Sailing olarak, sizlere Akdenizin en güzel bölgelerinden Göcek, Fethiye, Marmaris ve Bodrum’da kaptanlı yelkenli tekne kiralama ile yelkenli tekne ile tatil yapma imkanını en kaliteli ve emniyetli bir şekilde sunmaktadır. MMM Sailing , tekne tutkusu olan kişiler için yelkenli kiralama yöntemi ile teknede tatil yapmayı kolaylaştıran bir fırsat sunmaktadır. MMM Sailing, kiralık yelkenli tekne ile sizlere dört farklı bölgede tatil yapma imkanı sunmaktadır. Bodrum, Fethiye arasındaki muhteşem koylarda ve adalarda tatil yapma, yürüyüşe çıkma imkanlarının yanında sadece deniz yolu ile ulaşılabilen restoran/marinalarda konaklama olanakları sağlamaktadır. Restoran/marinalar sizlere lezzetli yemeklerinin yanında elektrik, su ve palamar hizmetleride vermektedir. 

Kaptanlı Tekne Kiralama

Kaptanlık ehliyeti bulunmayan veya ehliyeti olduğu halde yelkenli tekne kullanma tecrübesi olmayan müşterilerimize kiralık tekne ile birlikte kaptan da temin edilmektedir. Kaptanlarımız sahip oldukları tüm bilgi ve tecrübeleri ile sizleri gerektiği şekilde bilgilendirecek ve sizlerin yelkenli teknelerde kaptanlık yapabilecek duruma gelmenizi sağlayacaktır.

Kiraladığınız yelkenli tekne ile yapacağınız seyir bölgeleri hakkında sizleri bilgilendirecek ve sizlerin muhteşem koylarda keyifli bir şekilde konaklamanızı sağlayacaklardır.

Bölgelerimiz ve Erişim Yerleri 

Yelkenli tekne ve yatlarımızı Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Fethiye’de kiralayabilirsiniz. Merkez ofisimiz Marmaris’te bulunmaktadır.

Tekne ile tatil yapmak, yelkenli kiralamak isteyen müşterilerimizin arzu etmeleri halinde havaalanı – marina ulaşımları tarafımızdan organize edilmektedir.

Türkiye’de yelken tatilleri sunma konusunda tecrübeli, uzman bir kiralama şirketiyiz. Denizciler olarak Fethiye, Göcek ve Marmaris bölgelerde kaptanlı olarak yelkenli tatilleri size sunuyoruz.

Marmaris Marina

▪ Tatiliniz boyunca ana limanda su ve elektrik ile demirleme.

▪ Marinada sağlık tesisi.

▪ İskelede tüm yatlar için elektrik kaynağı.

▪ Marina pilot botları yanaşmakta yardımcı olmaktadır.

▪ İskelede  Wi-fi bağlantısı

▪ Marina içerisinde Restaurant, Bar, Kahve ve Süpermarket.

▪ Şehir Merkezi ve Balık Pazarı sadece 200 metre uzaklıktadır.
 

Teknelerimiz

▪ Teknede hoş soğuk içecekler

▪ Biniş üzerine kişisel teknik bilgilendirme

▪ Bölgedeki en iyi yerlerinde seyir yapmak için kişisel rehberlik (hava durumunu ve kaptanın deneyimini göz önünde bulundurarak)

▪ Tüm sorunları çok hızlı ve güvenli bir şekilde çözmek için deneyimli teknik ekip

▪ Merkezden 20 mil mesafede 4 saat servis garantisi

▪ Zorunlu deneyimli kaptan

▪ Ön sipariş ile alışveriş servisi
 

Ofisimiz

▪ Ofisimiz Pazartesi-Pazar, 08:00 – 18:00 saatleri arasında açıktır.

▪ Teknelere en fazla 20 m mesafede.

▪ Talep üzerine havaalanından ya da şehirden transfer.

▪ Kiralama öncesi ve sonrasında bagajlarınızla yardım edeceğiz.

▪ Oturma alanı.

▪ MMM Sailing ofisinde veya yat limanında resmi hava durumu tahmini.

▪ Türkçe ve İngilizce dillerinde destek sağlanır.